MSI Gaming Mouse | VERSA 300 WIRELESS | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth, USB 2.0
- TootjadMSI
- Mudel: VERSA 300 W
- Saadavus: 5
-
33€
MSI Gaming Mouse | VERSA 300 WIRELESS | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth, USB 2.0
| All | |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth, USB 2.0 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 74.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Lüliti tüüp | Kailh Micro Switch |
| Net weight | 0.06 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1696 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | VERSA 300 WIRELESS |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | PixArt PAW3104DB Optical Sensor |
| Tagantvalgustus | RGB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

